SLUŽBY TRUHLÁŘSTVÍ PŘEROV

Truhlářství Přerov tvoří na přání zákazníka kompletní truhlářské a stolařské prvky ze dřeva od návrhů až po realizaci. 

Truhlářství Přerov navrhuje interiérový nábytek z masivního dřeva, ale postaráme se i o Vaši zahradu, kde vám vykouzlí oázu klidu v podobě dřevěné pergoly, altánu, pódia, terasy nebo zahradního domku, který může sloužit jako zahradní wellness nebo jako dílna. 

Po dohodě se zákazníkem dokážeme v Truhlářství Přerov vyrobit naprosto jakýkoliv krajinný prvek nejen do Vaší zahrady, ale i do ložnice nebo k bazénu.

INTERIÉROVÝ NÁBYTEK 

Truhlářství Přerov

V našem portfoliu Truhlářství Přerov naleznete projekty a realizace veřejných i obytných prostor. Poskytujeme kompletní truhlářské, stolařské a tesařské služby od návrhů až po realizaci. Navrhujeme zahradní domy, pergoly, altány, pódia, terasy, zahradní domy i krajinné prvky.

VENKOVNÍ STAVBY

Truhlářství Přerov

V Truhlářství Přerov navrhujeme z masivního dřeva a hranolu KVH pergoly, altány, terasy zahradní domy i krajinné prvky. V našem portfoliu naleznete projekty a realizace veřejných i soukromých prostor. Poskytujeme kompletní truhlářské, stolařské a tesařské služby od návrhů až po realizaci. 

PRÁCE Z KOVU

Truhlářství Přerov

Truhlářství Přerov poskytuje kompletní kovářské služby od návrhů až po realizaci. Navrhujeme designové stoly, židle, zábradlí a další kovářské prvky do interiéru, ale i exteriéru. V našem portfoliu naleznete projekty a realizace veřejných i obytných prostor.